10-річна жовківчанка перемогла на престижному світовому тенісному турнірі

Турнір відбувається у Чехії
14:04, Ср, 09 Чер 2021 Марічка Курило
Усі фото: Управління молоді та спорту Львівської ОДА
10-річна жовківчанка Діана Колєннікова перемогла на престижному світовому тенісному турнірі, про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА.
Там зазначили, що у Чехії триває міжнародний турнір з настільного тенісу серії WTT YOUTH CONTENDER. Серед дівчат до 11-ти років учора, 8 червня, переможницею стала 10-річна Діана Колєннікова.
У фіналі вона здобула перемогу 3:2 над німкенею Жозефіною Нойман. Юна спортсменка мешкає у Жовкві. Тут вона опанувала ази настільного тенісу, а відточує майстерність з видатним тренером, паралімпійським чемпіоном Віктором Дідухом. Цікаво, що змагалась дівчинка у день народження свого найпалкішого вболівальника, батька Віталія, тож перемога є своєрідним дарунком для нього.
В обласній федерації тенісу зазначають: сьогодні Діана найсильніша тенісистка України у своїй віковій категорії. На останньому національному чемпіонаті у складі збірної Львівщини дівчина завоювала одразу 6 медалей, 3 з яких золоті.
Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.