19-річний важкоатлет з Жидачівщини встановив вісім рекордів України та Європи

Він виграв Кубок України з важкої атлетики
13:10, Нд, 07 Бер 2021 Карина Ляшенко
Ксі фото: Відділення НОК України у Львівській області
В Луцьку добігає кінця Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Напередодні, 6 березня, в передостанній змагальний день, переможцем Кубка України у ваговій категорії до 109 кілограмів став 19-річний Богдан Гоза. Вихованець Володимира та Андрія Гентошів у новій для себе ваговій категорії (до цього виступав у вазі до 102 кілограмів) в сумі двоборства набрав 392 кілограми (182 кілограми в ривку + 210 кілограмів в поштовху) і на 24 кілограми випередив найближчого конкурента – Богдана Бурячека з Луганщини.

При цьому Богдан встановив низку рекордів: 3 рекорди України серед юніорів і 3 рекорди України серед молоді (в ривку, поштовху та сумі двоборства), рекорд України в ривку серед чоловіків, а також рекорд Європи серед юніорів у ривку. Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Також цього дня вихованець коломийської школи важкої атлетики, який представляє Львівщину, Данило Мочернюк став срібним призером Кубка України у вазі до 102 кілограмів. В сумі двоборства він набрав 324 кілограми (142 кілограми + 182 кілограми). А переможець Олексій Хандусь з Києва підняв на 19 кілограмів більше.
Додамо, що 3-4 березня перемогу у ваговій категорії до 76 кілограмів здобула Мирослава Виздрик, а бронзовою призеркою у вазі до 45 кілограмів стала Марія Куц.
Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.