Живемо у ритмі подій
ЛЮДИ

Армреслер зі львівської спортивної школи здобув «срібну» медаль на чемпіонаті світу

20:15, Вт, 30 Лис 2021 Оксана Волошин

Днями, 26-30 листопада, у Бухаресті відбувся чемпіонат світу з армспорту серед молоді, юнаків та юніорів.

Спортсмен Габрилей Святослав пройшов у фінал змагань та здобув «срібло» в категорії 65 кілограм. Підготували юнака до перемоги тренери Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Ігор Іваницький та Роман Рудницький, – повідомляють у пресслужбі Львівської обласної ради.

Нагадаємо, у жовтні цього року, на чемпіонаті Європи з армспорту Святослав Габрилей виборов «золото» серед юніорів до 18 років у ваговій категорії 65 кілограм. Про це читайте ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.