Дві спортсменки зі Львова стали чемпіонками України з боротьби

Вони можуть представити Україну на чемпіонаті світу
16:45, Пн, 04 Жов 2021 Ольга Головчин
Усі фото: управлінні молоді та спорту Львівської ОДА

У Конча-Заспі завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок U23. Збірна Львівщини на змаганнях виборола 5 медалей, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Чемпіонкою України у ваговій категорії 55 кг стала вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Спартаківець» Христина-Зоряна Демко. Тренують борчиню Андрій Стаднік та Ярослав Вуйцік.

У ваговій категорії до 68 кг чемпіонкою України стала Оксана Чудик, яку тренують Олександр Раковський та Степан Ткачишин.  Борчиня навчається у Львівському фаховому коледжі спорту.

Віцечемпіонкою у ваговій категорії 50 кг стала Яна Сорока.  Її тренує Олександр Раковський. «Срібною» призеркою у вазі 62 кг стала також 17-річна Поліна Тимовіїв, наставниками якої у боротьбі є Ірина Рибак та Володимир Раковський. «Бронзу» у ваговій категорії 57 кг виборола Андріана Антонюв. Її тренують Андрій Троц та Орест Скобельський.

Найкращі борчині матимуть право представити Україну на чемпіонаті світу серед молоді.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.