Живемо у ритмі подій
МІСТО

ФК «Львів» на останніх секундах втратив очки у Полтаві

Місцева «Ворскла» переможний гол забила з пенальті  на 96 хвилині

Це була найкраща гра футбольного клубу «Львів» з початку сезону, навіть краща за переможний матч з «Десною».  «Золоті леви» двічі поступались в поєдинку і стільки ж разів зуміли відігратись. Щоб вивести нічию з Полтави, львів’янам забракло декількох секунд .  Якоюсь мірою це несправедливо, але, як всі ми знаємо, щастить сильнішим.

Помітно було, що наставник «Львова» Богдан Блавацький зробив висновки після розгромно програного матчу з «Динамо». Напередодні  в основі вийшли десятеро футболістів, які виграли матч у першому турі. Єдиний, кому не вистачило місця в стартовій 11-ці, – Хосе Вітор: його замінив Ферейра.

Але, як то часто буває з львівськими командами, щоб завестися на гру їм потрібне хороше потрясіння. «Ворскла» таке організувала вже на другій хвилині матчу – перший удар в площину воріт «містян» закінчився голом. Такий перебіг подій змусив «львів’ян» почати рухатися швидше і діяти гостріше. Щоб такий футбол матеріалізувати в результат, знадобилось 19 хвилин: рахунок  ударом головою зрівняв Бруно.

Гол «синьо-золотих левів» якоюсь мірою змусив завестися і «Ворсклу». Через 8 хвилин «полтавці» знову вийшли вперед : показав, як вміє грати головою, Шехіч. До слова, для новачка «Ворскли» цей гол став другим у матчі. Хух, оце так перший тайм!

Відновити паритет «Львів» зумів уже після перерви. Гол у стилі Коноплянки (отримав м’яч на лівому фланзі, змістився в центр і пробив у дальній від воротаря кут) вдався Шині. Далі гра дещо заспокоїлась, і це не дивно, враховуючи швидкості першої  45-хвилинки, хоча обидві команди мали моменти, щоб змінити рахунок. Найкращий шанс у підсумку випав «Ворсклі»: підопічні Віталія Косовського пішли на штурм воріт «Львова», де і заробили пенальті. 11-метровий удар на 6-й доданій хвилині арбітр призначив за гру рукою Мартана, а з позначки не схибив Васін.

Звісно, це була прикра поразка львів’ян, але вчорашній матч у виконанні «городян» хоча б хотілось додивитись до кінця. Гра, звісно, не ідеальна, та принаймні команда не так провалювалась у центрі поля, як у попередніх поєдинках, і хоча б старалась хоч трохи комбінувати.  Чи це була не разова акція, дізнаємось уже за тиждень: на «Львів» чекає випробування донецьким «Шахтарем».

Сьогодні о 19:30 свій поєдинок у третьому турі Чемпіонату України зіграють «Карпати». На стадіоні «Україна» «зелені леви» приймають ФК «Маріуполь».

Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.