Живемо у ритмі подій
МІСТО

«Карпати» нарешті перемогли, а у «Львова», здається, проблеми

Футбольні  клуби «Карпати» та «Львів» по-різному провели четвертий тур «FavBet Ліги» України. «Зелено-білі» на виїзді обіграли донецький «Олімпік» 3:1, а «синьо-золоті» у рідних стінах поступились іншій донецькій команді – «Шахтарю» – із рахунком 0:2

«Карпати» перед матчем з «Олімпіком» отримали шквал критики від власних вболівальників. У перших трьох турах «зелені леви» отримали всього 1 очко і забили лише 1 гол. Поразки від «Динамо» і «Шахтаря» команді ще можна пробачити (станом на сьогодні для «карпатівців» це команди з інших галактик), але нічия з дублем «Маріуполя» однозначно не той результат якого очікували львівські фани. Проте в суперника львів’ян ситуація була ще гіршою: «олімпійці» програли всі три стартові матчі сезону.

Не перемогти такий «Олімпік» «Карпати» просто не мали права, бо інакше на наступний, домашній поєдинок «левів» взагалі ніхто б не прийшов. Це розумів і тренерський штаб, і гравці команди, які одразу після стартового свистка взялися за справу. Допоміг «зелено-білим» і арбітр, який на старті поєдинку вилучив одного гравця «Олімпіка». У меншості донеччани двічі пропустили від Гуцуляка та 1 раз – від Ді Франко. Голом престижу з пенальті у складі «олімпійців» відзначився Політило. Цікаво, що після четвертого програного поєдинку керівництво донецької команди відправило у відставку головного тренера Жуліо Сезара.

Перемога дозволила львів’янам покинути зону вильоту, і тепер «Карпати» – 9-ті. Наступний поєдинок команда проведе на рідній «Україні» 25 серпня – проти луганської «Зорі».

ПФК «Львів» наразі хороші матчі стабільно чергує з провальними. У першому турі «синьо-золоті» перемогли чернігівську «Десну», а вже наступного тижня безславно програли «Динамо». Далі «професіонали» видали непоганий матч проти «Ворскли», але  опісля знову без шансів поступились іще одному гранду – «Шахтарю». Поразки киянам і донеччанам, як і у випадку з «Карпатами», спишемо на розгубленість львівської команди в грі з більш іменитими суперниками.

«Шахтар» забезпечив собі перемогу ще у першому таймі, коли голами відзначились Дентінью і Марлос. Гравці «Львова» у першій 45-хвилинці майже не переходили на чужу половину поля, а поодинокі контратаки «золотих левів» небезпеки воротам «Шахтаря» не становили. У другому таймі – чи то «гірники» зменшили оберти, чи то «львів’яни» стали менш розгубленими, бо гра трохи заспокоїлась. Хоча тут таки далася взнаки втрата головного форварда львівської команди Бруно, якого продали в Португалію. Тож замінити 9-го номера на вістрі атаки «львів’ян» поки нема кому.

Із моментів, які запам’ятались у другому таймі, виділю відбитий пенальті голкіпером «Львова» Сарнавським. Цілком заслужений сейв, враховуючи той факт, що 11-метровий арбітр матчу вигадав.

Третя поразка в сезоні відкинула ПФК «Львів» на 11 місце в турнірній таблиці. Наступний поєдинок «синьо-золоті леви» проведуть 26 серпня у Дніпрі проти місцевої команди.

Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.