Живемо у ритмі подій
МІСТО

«Карпати» приходять до тями: перше очко у турнірній таблиці

Львівські «Карпати» не можуть перемогти футбольний клуб «Маріуполь» уже 6 матчів поспіль

Напередодні «зелені леви» розписали з «приазовцями» нічию – 1:1. Це перший гол львів’ян у цьому сезоні і перше набране очко за 3 тури «FavBet Ліги» України.

Після важкого поєдинку «Маріуполя» у Лізі Європи, фаворитом вчорашнього протистояння були саме «Карпати». «Зелено-білі», яким треба було реабілітуватися перед власними вболівальниками за поразки від «Динамо» і «Шахтаря», активніше розпочали матч і більшість часу проводили на половині поля суперника.

Така тактика тренерського штабу «левів» могла дати свої плоди вже на 9-хвилині гри: Войковіч, який вийшов на цей поєдинок на позиції лівого півзахисника, гостро пасував у штрафний майданчик «маріупольців», але пас хорвата ніхто не замкнув. До слова, зміна позиції однозначного пішла цьому молодому футболісту на користь, адже в попередніх поєдинках, виходячи у центр поля, 23-річний гравець відверто губився і не знав, як діяти, навіть у простих ситуаціях.

У стартовій половині першого тайму «Карпати» настільки захопились наступальними діями, що на 25-й хвилині пропустили контратаку: один на один з голкіпером «левів» вибіг Топалов, який легко переправив м’яч у ворота Підківки. Через 5 хвилин господарям поля вдалося відновити паритет: Войковіца залишили без опіки у штрафному майданчику «Маріуполя», і хорват, після вишуканої передачі Гуцуляка, в один дотик розстріляв ворота. Щоб забити свій перший гол у «карпатівській» футболці, вихованцю «Хайдука» знадобилось 146 хвилин. Це дуже хороша статистика, враховуючи, що футболіст провів три неповні матчі.

Другий тайм у виконанні «Карпат» запам’ятався гострими діями зв’язки Дубінчака і все того ж Войковіца, вилученням капітана Кльоца (дві жовті картки за необов’язкові порушення) і не надто переконливою акторською грою Гуцуляка (просив пенальті, за що отримав жовту картку). «Маріупольці», які грали резервним складом, щастя в атаці шукали здебільшого на контратаках. Однак, наприкінці гри мали два чудові шанси, щоб вивезти зі Львова три очки: спочатку Яворський в падінні пробив повз ворота, а потім Федорчуку забракло кількох сантиметрів, щоб відправити м’яч у сітку після удару головою.

Після цієї нічиї «Карпати» піднялися з останньої сходинки на передостанню: в «Олімпіка» досі нуль очок. Битва аутсайдерів на нас очікує вже наступного тижня: матч «Олімпік» – «Карпати» – у неділю, 18 серпня.

Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.