ЛЮДИ

Легкоатлетка зі Львова виграла забіг в Італії

Довжина дистанції – 13,350 км
17:12, Нд, 02 Лют 2020 Карина Ляшенко

Італійська корида завершилася перемогою українки. Львів’янка Софія Яремчук фінішувала першою на Corrida di San Geminiano у Модені. Про це повідомляє PlayPro.

Довжина дистанції – 13,350 км. Темп у 3:18 на кілометр та час 44:08 на фініші не залишив суперницям жодного шансу.

Нагадаємо, львів’янку Софію Яремчук визнали найкращою легкоатлеткою листопада. З особистим рекордом вона виграла 10-кілометровий «Забіг Святих» у Римі.

До слова, днями львів’янин здобув «срібло» в голосуванні за звання найкращого атлета світу. Єдиного спортсмена від України випередила хокеїстка з Індії. Більше про це Galnet писав ТУТ.