Живемо у ритмі подій
МІСТО

Львів’янка виборола «срібло» чемпіонату Європи з фехтування на візках

18:48, Ср, 07 Лип 2021 Мар'яна Галькович

Напередодні, 6 липня, у другий день чемпіонату Європи з фехтування на візках срібло виборола львів‘янка Наталія Морквич. Вона стала віцечемпіонкою Європи у командних змаганнях на шаблі. Наталія змагалася разом із Євгенією Бреус, Оленою Федотою та Надією Дьолог. У фіналі команда поступилась грузинкам з рахунком 43:45, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

На цьому змагання для львівських парафехтуальників не завершуються: вже 8 липня у Варшаві стартує Кубок світу, на якому змагатимуться майже дві сотні спорстменів з 19 країн, – додають в управлінні.

До слова, раніше чемпіонами Європи у команді стали львів’яни Андрій Демчук та Антон Дацко, які змагалися разом з Артемом Маньком та Дмитром Серьоженком. Таким чином національна збірна виборола командне золото континентального чемпіонату.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.