ЛЮДИ

Львів’янка виграла Гран-прі Іспанії зі стрільби з лука

Успішно виступила збірна України, яка виборола дві золоті і бронзову медалі
15:25, Пн, 09 Бер 2020 Карина Ляшенко

7-8 березня в іспанському Вальядоліді відбувся етап Гран-прі Іспанії зі стрільби з лука. У змаганнях жінок не було рівних львів’янці Вероніці Марченко. На шляху до «золота» – на стадії чвертьфіналу – Вероніка перемогла свою партнерку по збірній України, львів’янку Соломію Трапезнікову. Про це йдеться на офіційному порталі відділення НОК України у Львівській області.

Раніше Galnet писав, що лучниця Вероніка Марченко – одна зі спортсменів Львівщини, які претендують на участь в Олімпійських іграх.

До слова, у змаганнях чоловіків третім став львів’янин Сергій Макаревич, який у «бронзовому фіналі» переміг олімпійського чемпіона 2008 року з Харкова Віктора Рубана. А золоту медаль тут виграв Олексій Гунбін з Сум.