ЛЮДИ

Львів’янин став чемпіоном України з боксу

У фінальному поєдинку він переміг з рахунком 4:0
17:10, Нд, 12 Вер 2021 Ольга Головчин

Львів’янин Андрій Тишковець преміг на чемпіонаті України з боксу. Про це повідомили на фейсбук-сторінці управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Змагання, які відбувались впродовж п’яти днів у Південній Пальмірі, зібрали 200 найкращих українських боксерів.

Чемпіоном України у ваговій категорії 48 кг став львів’янин Андрій Тишковець. На змаганнях він переміг у всіх поєдинках, зокрема у фіналі поборов киянина Андрія Єфимовича з рахунком 4:0. Бронзовими призерами змагань стали Назар Куротчину у вазі 51 кг, Дмитро Куля у ваговій категорії 71 кг, Богдан Градова у вазі 86 кг та Олександр Гриців, який виступає у ваговій категорії 92 кг, – йдеться у повідомленні управління.

Збірна Львівщини повертається з чемпіонату України з 5 медалями. У загальнокомандному рейтингу Львівська область увійшла у п’ятірку лідерів.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.