ЛЮДИ

Львівські спортсмени вибороли 21 медаль на «Відкритому Кубку міста» зі самбо

Львів'яни здобули 9 золотих медалей, 5 срібних та 7 бронзових
17:30, Пн, 08 Кві 2019 Андрій Теплий

“Львівські спортсмени стали переможцями загальнокомандного заліку на «Відкритому Кубку міста» з боротьби самбо. На так званій «Олімпіаді по-львівськи» спортсмени зі столиці Галичини зуміли вибороти 21 медаль, серед яких 9 золотих, 5 срібних та 7 бронзових”.- Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Додамо, що престижний турнір, який увійшов до програми «Відкриті Кубки Львова», зібрав майже 500 учасників з усіх куточків України. Змагання з боротьби самбо відбулися серед підлітків, кадетів та юнаків.

Як повідомляв Galnet раніше, у Львові нарахували 25 небезпечних переходів. Місцевих закликають хоч на день стати жовтими добродіями.