Живемо у ритмі подій
ЛЮДИ

Семеро львів’ян вибороли «золото» на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Семеро львів’ян вибороли «золото» на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате. Чемпіонат відбувся у Румунї. Змагалися юнаки та дівчата, юніори та юніорки, молодь.
19:22, Пн, 15 Лис 2021 Марічка Курило
Семеро львів’ян вибороли «золото» на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате. Чемпіонат відбувся у Румунї. Змагалися юнаки та дівчата, юніори та юніорки, молодь. Національну збірну України представляли на цих змаганнях 75 спортсменів у всіх вікових групах та вагових категоріях. Наша збірна здобула 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових медалей. Такий високий результат дозволив Україні вибороти перше загальнокомандне місце. Загалом на Чемпіонаті Європи приймали участь 443 спортсмени з 22 країн, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.
У загальну скарбничку збірної України спортсмени Львівщини додали вагомий внесок. Чемпіонами Європи у розділі ката серед молоді стали Анастасія Пришляк та Кирило Кривий. Анастасія також стала чемпіонкою у розділі куміте до 50 кілограмів. У ваговій категорії до 50 кілограмів у розділі куміте серед кадеток чемпіонкою стала Йордана Жданюк, а серед юніорок Софія Творидло. Мар’яна Чабан виборола «золото» у розділі куміте у ваговій категорії 55-60 кілограмів серед юніорок. Олег Наугольник став чемпіоном серед юніорів у розділі куміте у вазі 65-70 кілограмів. – Зазначили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.
Там також розповіли, що чрібними призерами у різних вагових та вікових категоріях стали Андрій Денега, Вікторія Яців, Роман Мазурик, Анастасія Левко, Олександр Петренко та Микола Турчин. Бронзовими призерами стали Євген Беззубяк, Марк Біргер та Андрій Денега.
Нагадаємо, національну федерацію кіокушинкай карате очолює львів‘янин Олександр Король.