Живемо у ритмі подій
ЛЮДИ

Спортсменка зі Львівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з вільної боротьби

08:59, Пт, 05 Лис 2021 Ольга Головчин

Спортсменка зі Львівщини Оксана Чудик перемогла у «бронзовому» фіналі чемпіонату світу з вільної боротьби U23. Їй 20 років, вона є вихованкою Львівського фахового коледжу спорту. Тренують спортсменку Степан Ткачишин та Олександр Раковський.

Попереду на змаганнях виступлять ще троє спорстменів Львівщини. У ваговій категорії до 55 кг за медалі змагатиметься Христина-Зоряна Демко. У ваговій категорії до 125 кг виступить 22-річний Юрій Ідзінський, а у вазі до 97 кг позмагається Данило Стасюк, — додають в управлінні.

Нагадаємо, цьогоріч Оксана Чудик також стала чемпіонкою Європи серед спортсменів до 23 років. Про це детальніше читайте ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.