Живемо у ритмі подій
ЛЮДИ

Троє школярів зі Львівщини вибороли «золото» з карате на Всесвітніх іграх

12:00, Ср, 15 Вер 2021 Ольга Головчин

У Сербії стартували Всесвітні шкільні спортивні ігри. Змагання об’єднали учнів у віці від 13 до 15 років. Найкращих визначають у 14 видах спорту.

Першими медалі для України вибороли каратисти Львівщини Анна Ващишин, Олександр Борис та Тимур Нікулін. Анні Ващишин – 14 років. Серед її найбільших нагород – золото чемпіонату України серед молоді, юніорів та кадетів, який був відбірковим на чемпіонат Європи. Чемпіоном України у своїй віковій групі також ставав 15-річний Олександр Борис. 14-річний Тимур Нікулін на національному чемпіонаті став бронзовим призером, – повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Тренують спортсменів Денис Копитко, Ярослав Горуна.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.