Живемо у ритмі подій
ЛЮДИ

Три львів’янки вибороли ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2020 у Токіо

Спортсменки показали високі результати на Чемпіонаті світу з боротьби та художньої гімнастики
17:07, Пн, 23 Вер 2019 Карина Ляшенко

На Чемпіонаті світу з боротьби у Казахстані львів‘янки Алла Черкасова та Оксана Лівач вибороли для України ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

Також гімнастка Христина Погранична здобула ліцензію на чемпіонаті світу з художньої гімнастики, що зараз триває у Баку.

За результатами багатоборства, Христина Погранична (тренер – Ірина Руда) вийшла у фінал у вправі з булавою, де посіла друге місце з результатом 19.65 балів. Її випередила на 0,05 бала спортсменка з Грузії. Для Христини Пограничної це був перший офіційний старт в дорослій категорії «сеньойори» (майстри спорту України).

Раніше Galnet писав, що Христина Погранична здобула три медалі на міжнародному турнірі в Кореї.