Важкоатлет із Жидачева виборов три медалі на чемпіонаті світу

Богдан Гоза займається важкою атлетикою з 8 років
11:05, Пн, 31 Тра 2021 Андрій Теплий
Усі фото: ЛОДА

В Узбекистані триває чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів. У складі національної збірної Україну там виступає титулований жидачівський важкоатлет Богдан Гоза. На світовому чемпіонаті цьогоріч Богдан здобув для України три медалі. Результат у 189 кг у ривку не тільки приніс спорстмену золото у цій дисципліні, а й став новим світовим рекордном серед юніорів.

У поштовху Богдан Гоза виборов срібло. З результатом в сумі двоборства 402 кг наш важкоатлет виборов друге місце, поступившись переможцю тільки на 1 кг, – повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Важкою атлетикою Богдан Гоза займається з 8 років. На заняття спортом його надихнув старший брат Володимир, учасник Олімпійських ігор 2016 року, призер континентальних та світових юніорських чемпіонатів

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.