ЛЮДИ

Викладачка «Львівської політехніки» здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів

Ігри тривали днями в Інсбруку – головному місті провінції Тіроль у західній Австрії
12:50, Пн, 13 Січ 2020 Ольга Головчин

Старша викладачка кафедри фізичного виховання НУ «Львівська політехніка» Оксана Заліско здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів. Вчора, 12 січня,  спортсменка фінішувала першою на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Загалом у Тіроль у січні цьогоріч з’їхалось близько 3000 спортсменів з усього світу, щоб змагатись у дванадцяти олімпійських дисциплінах. Всесвітні ігри майстрів заохочують людей будь-якого віку до занять спортом.

Додамо, минулого року Оксана Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на Чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту Оксана Заліско у складі збірної команди України виборола 3 місце у гонці на 15 кілометрів класичним стилем.