Живемо у ритмі подій
РЕЗОНАНС

Збірна України U-20 – чемпіон світу з футболу: ключові моменти

Неймовірне досягнення українській команді підкорилось близько години тому у польському Лодзі. У фіналі юнацького Мундіалю наші хлопці з рахунком 3:1 перемогли збірну команду Південної Кореї

Цей поєдинок  для підопічних Олександра Петракова починався не надто вдало, вже на 5- й хвилині матчу у ворота Андрія Луніна арбітр призначив пенальті. М’яч з 11-тиметрової позначки впевнено закотив у сітку воріт корейський нападник  Лі Канг Ін.

Рахунок 0:1 на користь  Південної Кореї протримався до 34 –ї  хвилини, коли за справу взявся нападник київського «Динамо» Владислав Супряга. Свій перший гол на цьому турнірі 11-й номер української команди забив після вдалого відскоку м’яча у штрафному  корейців.  Владислав вдало обробив круглого і технічно покотив його у ближній від воротаря кут.

На перерву команди пішли за нічійного рахунку, а коли повернулись на поле за справу знову взявся Супряга.  На 53-й хвилині, 19-річний форвард отримав вишукану передачу від Юхима Коноплі і технічно  пробив у дальній кут воріт  південно-крейського голкіпера.

У другому таймі за переможного рахунку українські футболісти  більше захищались, аніж атакували і ледь за це не поплатились. Дякувати Богу, на воротах стоїть голкіпер, контракт якого належить  мадридському «Реалу».

СпортАрена, ФФУ

«Добив» корейців на 89-й хвилині ще один «динамівець» Георгій Цітаішвілі, сольний прохід майже з центру поля він заверши більярдним ударом під штангу.

Ну а після фінального свистка була радість, радість, радість. Радій, Україно, і вивішуй стяги. Ми вперше в історії Незалежності стали чемпіонами світу,  і, сподіваюсь, не востаннє.

Вам також буде цікаво: Що треба знати про збірну України U-20